RN732ATTD7962F100
MFR.Part #
RN732ATTD7962F100
JLCPCB Part #
C4101623
Description
-55℃~+155℃ 100mW 79.6kΩ Thin Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS