HV73V2BTTD3603F
MFR.Part #
HV73V2BTTD3603F
JLCPCB Part #
C4229807
Description
-55℃~+155℃ 333mW 360kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS