HV732HTTE8875F
MFR.Part #
HV732HTTE8875F
JLCPCB Part #
C4096656
Description
-55℃~+155℃ 500mW 88.7MΩ Thick Film Resistor ±1% ±300ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS