HV73V2BTTD3404F
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
HV73V2BTTD3404F
JLCPCB Part #
C3929991
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 3.4MΩ 333mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS