RN73H1JTTD1061D25
MFR.Part #
RN73H1JTTD1061D25
JLCPCB Part #
C3996238
Description
-55℃~+155℃ 1.06kΩ 100mW Metal Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS