RK73B2HTTE471G
MFR.Part #
RK73B2HTTE471G
JLCPCB Part #
C2580773
Description
-55℃~+155℃ 200V 470Ω 750mW Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS