HV73V2BTTD2803F
MFR.Part #
HV73V2BTTD2803F
JLCPCB Part #
C4316917
Description
-55℃~+155℃ 280kΩ 333mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS