HV73V2BTTD8203F
MFR.Part #
HV73V2BTTD8203F
JLCPCB Part #
C4222414
Description
-55℃~+155℃ 333mW 820kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS