HV73V2BTTD1274F
MFR.Part #
HV73V2BTTD1274F
JLCPCB Part #
C3938417
Description
-55℃~+155℃ 1.27MΩ 333mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS