RMC1/8K3603DTP
MFR.Part #
RMC1/8K3603DTP
JLCPCB Part #
C20095162
Description
-55℃~+155℃ 250mW 360kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS