SG73S1JTTD165J
MFR.Part #
SG73S1JTTD165J
JLCPCB Part #
C3960208
Description
-55℃~+155℃ 1.6MΩ 200mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS