HV73V2BTTD1133F
MFR.Part #
HV73V2BTTD1133F
JLCPCB Part #
C3919302
Description
-55℃~+155℃ 113kΩ 333mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS