RN731ETTP3572C25
MFR.Part #
RN731ETTP3572C25
JLCPCB Part #
C3985426
Description
-55℃~+155℃ 35.7kΩ 63mW Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS