SR732BTTDR562F
MFR.Part #
SR732BTTDR562F
JLCPCB Part #
C2600025
Description
-55℃~+150℃ 333mW 562mΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS