RN731JTTD2032C25
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN731JTTD2032C25
JLCPCB Part #
C4257145
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 20.3kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS