HV73V2ATTD6044F
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
HV73V2ATTD6044F
JLCPCB Part #
C4296425
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 250mW 6.04MΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS