SG73S2E1RTTD4220F
MFR.Part #
SG73S2E1RTTD4220F
JLCPCB Part #
C7312345
Description
-55℃~+155℃ 1W 422Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS