HV73V2ATTD2613F
MFR.Part #
HV73V2ATTD2613F
JLCPCB Part #
C3985469
Description
-55℃~+155℃ 250mW 261kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS