HV73V2ATTD204G
MFR.Part #
HV73V2ATTD204G
JLCPCB Part #
C4224192
Description
-55℃~+155℃ 200kΩ 250mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±2% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS