SG731JTTD181M
MFR.Part #
SG731JTTD181M
JLCPCB Part #
C3943373
Description
-55℃~+155℃ 100mW 180Ω Thick Film Resistor ±20% ±200ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS