HV73V2ATTD184G
MFR.Part #
HV73V2ATTD184G
JLCPCB Part #
C4310286
Description
-55℃~+155℃ 180kΩ 250mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±2% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS