SG73S1JRTTD2943F
MFR.Part #
SG73S1JRTTD2943F
JLCPCB Part #
C5916141
Description
-55℃~+155℃ 200mW 294kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS