HV73V2ATTD1623D
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
HV73V2ATTD1623D
JLCPCB Part #
C4331915
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 162kΩ 250mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS