RN73R2BTTD6811B10
MFR.Part #
RN73R2BTTD6811B10
JLCPCB Part #
C4215987
Description
-55℃~+155℃ 250mW 6.81kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS