SG73S2ERTTD9102F
MFR.Part #
SG73S2ERTTD9102F
JLCPCB Part #
C6487954
Description
-55℃~+155℃ 500mW 91kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS