HV73V2ATTD1543D
MFR.Part #
HV73V2ATTD1543D
JLCPCB Part #
C4066531
Description
-55℃~+155℃ 154kΩ 250mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS