HV73V2ATTD1303F
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
HV73V2ATTD1303F
JLCPCB Part #
C4195486
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 130kΩ 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS