HV73V2ATTD1803F
MFR.Part #
HV73V2ATTD1803F
JLCPCB Part #
C4031769
Description
-55℃~+155℃ 180kΩ 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS