RN73H2ETTD3652F100
MFR.Part #
RN73H2ETTD3652F100
JLCPCB Part #
C4216221
Description
250mW 36.5kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS