HV73V2ATTD106J
MFR.Part #
HV73V2ATTD106J
JLCPCB Part #
C4120589
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 10MΩ 250mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS