RN73R2ETTD8251A10
MFR.Part #
RN73R2ETTD8251A10
JLCPCB Part #
C4083439
Description
-55℃~+155℃ 250mW 8.25kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS