RN732BTTD7770C25
MFR.Part #
RN732BTTD7770C25
JLCPCB Part #
C4156664
Description
-55℃~+155℃ 125mW 777Ω Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS