RK73B3ATTE160G
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RK73B3ATTE160G
JLCPCB Part #
C2583230
Package
2512
Description
-55℃~+155℃ 16Ω 1W 200V Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS