HV733ATTE6493D
MFR.Part #
HV733ATTE6493D
JLCPCB Part #
C4264275
Description
-55℃~+155℃ 1W 649kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS