RN73H2ATTD1002A05
MFR.Part #
RN73H2ATTD1002A05
JLCPCB Part #
C3927301
Package
0805
Description
10kΩ 125mW Metal Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS