HV733ATTE4023F
MFR.Part #
HV733ATTE4023F
JLCPCB Part #
C4166236
Description
-55℃~+155℃ 1W 402kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS