RK73G1ETTP5230C
MFR.Part #
RK73G1ETTP5230C
JLCPCB Part #
C4161631
Description
-55℃~+155℃ 100mW 523Ω Thick Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS