HV733ATTE2873F
MFR.Part #
HV733ATTE2873F
JLCPCB Part #
C4191569
Description
-55℃~+155℃ 1W 287kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS