SR732ETTD1R8G
MFR.Part #
SR732ETTD1R8G
JLCPCB Part #
C3928837
Description
-55℃~+150℃ 1.8Ω 500mW Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS