SG73P1EWTTP1002F
MFR.Part #
SG73P1EWTTP1002F
JLCPCB Part #
C4275117
Description
-55℃~+155℃ 10kΩ 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS