HV733ATTE2103F
MFR.Part #
HV733ATTE2103F
JLCPCB Part #
C4059298
Description
-55℃~+155℃ 1W 210kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS