RN73H2BTTD1002A25
MFR.Part #
RN73H2BTTD1002A25
JLCPCB Part #
C2571768
Description
-55℃~+155℃ 10kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS