SR73W2HTTE1R07F
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
SR73W2HTTE1R07F
JLCPCB Part #
C4243812
Package
2010
Description
-55℃~+150℃ 1.07Ω 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS