HV733ATTE2053D
MFR.Part #
HV733ATTE2053D
JLCPCB Part #
C4078047
Description
-55℃~+155℃ 1W 205kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS