RN731ETTP4990F25
MFR.Part #
RN731ETTP4990F25
JLCPCB Part #
C4090273
Description
-55℃~+155℃ 499Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS