HV733ARTTE753J
MFR.Part #
HV733ARTTE753J
JLCPCB Part #
C5655321
Description
-55℃~+155℃ 1W 75kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS