HV733ATTE753J
MFR.Part #
HV733ATTE753J
JLCPCB Part #
C4326908
Description
-55℃~+155℃ 1W 75kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS