RN73R1JTTD7151C25
MFR.Part #
RN73R1JTTD7151C25
JLCPCB Part #
C4198105
Description
-55℃~+155℃ 100mW 7.15kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS