HV733ARTTE3923D
MFR.Part #
HV733ARTTE3923D
JLCPCB Part #
C5765916
Description
-55℃~+155℃ 1W 392kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS