RN73H2ETTD5300B50
MFR.Part #
RN73H2ETTD5300B50
JLCPCB Part #
C4198359
Description
-55℃~+155℃ 250mW 530Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS